Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kolonia zuchowa

6 lipca 2018 - 16 lipca 2018

500zł

Szanowni Państwo!

Już w przyszły piątek (6.07) wyruszamy na długo wyczekiwaną kolonię zuchową! Poniżej przesyłamy szczegóły dotyczące wyjazdu i pozostałe istotne informacje.

1. Wyjazd
Spotykamy się w mundurkach o godz 9:00 przed kościołem na ul.Kołłątaja. Na kolonię jedziemy autokarem, który również o 9:00 podjedzie pod kościół.

2. Powrót z kolonii zaplanowany jest na godz 12:00 pod kościół przy ul.Kołłątaja. O ewentualnej zmianie godziny będziemy Państwa informować bezpośrednio w dniu powrotu.

3. Przypominamy o tym, że zuchy na kolonię pakują się w walizki. Prosimy żeby chłopacy mieli spakowane woreczki na brudne ubrania, tak aby w walizkach panował porządek 😉Zalecamy zadbanie o to, aby dzieci w miarę możliwości pakowały się same lub były obecne przy pakowaniu, ponieważ ograniczy to późniejsze problemy z szukaniem oraz niepotrzebny stres, że czegoś zapomniały.

4. Na stronie gromady w poście Kolonia 2018 znajduje się lista ekwipunku kolonijnego oraz informacja o tegorocznym stroju kolonijnym. Prosimy o zapoznanie się z tymi załącznikami.

5. Na miejscu zbiórki każdy rodzic przyprowadzając dziecko proszony jest o zgłoszenie się do dh Patryka w celu podpisania regulaminu kolonii.

Prosimy też o przekazanie na miejscu zbiórki książeczek zdrowia dzieci oraz leków.
Lekarstwa wraz ze zgodą na ich podawanie oraz ze sposobem dawkowania pakujemy w podpisany imieniem i nazwiskiem woreczek ze struną.

6. Prosimy, aby dzieci mające chorobę lokomocyjną, otrzymały od Państwa przed wyjazdem odpowiednie leki. Prosimy wyposażyć dziecko w zestaw podróżny (woreczki, mokre chusteczki).

7. Na kolonię zuchy nie zabierają ze sobą telefonów.

Kontakt z zuchami  będzie możliwy w godzinach ciszy poobiedniej od 14:30 do 16:00.
dh Patryk Radecki – 508 639 557

8. Prosimy, tak jak w ubiegłych latach, aby zuchy nie zabierały ze sobą słodyczy.

9. Jeśli dysponują Państwo darmowymi materiałami biurowymi, gadżetami (np. z promocji w miejscu pracy), które mogą przekazać na kolonię to chętnie przyjmiemy. Prosimy o przynoszenie ich w dniu wyjazdu na kolonię.

10. Zachęcamy Państwa do wysyłania listów do dzieci na adres szkoły:
“ Kolonia 15 PGZ “Rycerze Okrągłego Stołu”
Imię i nazwisko zucha
Bugaj 7  62-320 Miłosław “

Jest to wyjątkowa forma budowania relacji z dziećmi i zachęcamy każdego rodzica, aby wysłał choć jeden list do swojego dziecka.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji 😉

Czuwaj i do zobaczenia!

Szczegóły

Start:
6 lipca 2018
Koniec:
16 lipca 2018
Koszt:
500zł
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

15 PGZ „Rycerze Okrągłego Stołu”
Email:
zuchy@ingonyama.pl

Miejsce

Bugaj

No Replies to "Kolonia zuchowa"