Zbiórka wędrowniczej sekcji rowerowej

Park Wspinaczkowy Kobylnica (6 of 20)W sobotę 7 maja rowerowa sekcja naszej drużyny wędrowniczej udała się do Kobylnicy, aby spędzić czas w parku linowym. Zebraliśmy się o godzinie 13 przed kościołem. Postawiliśmy sobie cel pokonania pierwszej części trasy (22km) w czasie najwyżej 1 godziny i 15 minut, co niestety nam się nie udało, choć niewiele brakowało :)

Do Parku dojechaliśmy około godziny 14:45. Na miejscu czekały na nas znakomicie przygotowane trasy, stanowiące niekiedy wyzwanie nawet dla największych twardzieli.

Samą wizytę w parku zakończyliśmy chwilę przed godziną 17. W drodze powrotnej doskwierał już ból rąk, pragnienie i gorąca temperatura, ale nasi dzielni wędrownicy nie mieli nawet chwili zawahania i stawili czoło wyzwaniu.

Park Wspinaczkowy Kobylnica (11 of 20)Zmęczeni, ale dumni z siebie i zadowoleni ze zbiórki, do domu dojechaliśmy około godziny 18:20. Było to dla nas zaskoczeniem, bo jak można łatwo policzyć, czas powrotu był o wiele krótszy niż dojazdu.

W naszej głowie już rodzą się pomysły na następne wyprawy, a zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyprawy.

Za zdjęcia odpowiedzialny jest niezawodny Ryszard Walkowiak.