Wyprawa rowerowa do Gross Rosen

W najbliższą sobotę odbędzie się wyprawa rowerowa instruktorów i wędrowników chorągwi do Gross Rosen, której celem jest uczcić pamięć zamordowanego tam w czasie II wojny światowej patrona chorągwi harcerzy hm. Floriana Marciniaka. Nosi ona więc jednocześnie nazwę oznaczaną hashtagiem #flowyprawa. O oznaczeniu wspominamy dlatego, że identyfikuje ono treści dostępne na jej temat na stronie na Facebooku oraz na Twitterze. Wyprawa jest opisana także na stronie chorągwi. Warto zwrócić uwagę na jeden z serwisów społecznościowych, bowiem uczestnicy będą starali się prowadzić relację na żywo ze swoich zmagań – należy więc albo włączyć śledzenie któregoś z nich, albo nastawić alarm w telefonie na sobotę : )

Na naszej stronie piszemy o tym dlatego, że trzech instruktorów z naszego środowiska bierze udział w wyprawie i uczestniczyło w jej przygotowaniu. Są to pwd. Piotr Ceranek, pwd. Jan Niedziałkowski i phm. Tomasz Ceranek. Swój udział w przygotowaniach, chociaż nie będzie uczestniczyć w zmaganiach, miała także pwd. Filip Walkowiak. Filip wraz z Tomaszem opracował logo wyprawy.

logo flowyprawa

Logo to znajdzie się na naszych strojach, które są w przygotowaniu. Można rzucić okiem na ich wizualizację. Stroje organizował Piotr. Będą one profesjonalnym elementem naszego wyposażenia.

Nasi instruktorzy, tak samo jak wszyscy uczestnicy wyprawy potrzebują wsparcia, o czym mówi poniżej Lawina. Przede wszystkim warto nas dopingować w sobotę śledząc relację. Ale jeśli nie można poświęcić nam czasu, to może warto kupić nam kilometr?