Spotkanie KPH 26.06

Razem z 5 PŻDH mamy zamiar stworzyć Koło Przyjaciół Harcerstwa (KPH) przy naszym szczepie. Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się w czwartek 26.06 o godzinie 19.30 w auli pod kościołem Chrystusa Króla. Na spotkanie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby w jakiś sposób zaangażować się w prację naszych drużyn u szczepu, a także wspierać nasze działanie. Liczymy na Państwa obecność. Bardzo mile widziane są także osoby związane z harcerstwem oraz naszym środowiskiem, jak byli drużynowi, byli harcerki/harcerze z naszego środowiska. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się związani z naszymi drużynami i chcieli by zaangażować się w KPH.

W czasie spotkania będziemy mieć gościa, którym jest Pan Andrzej Zawal – przewodniczący KPH z Murowanej Gośliny – który opowie nam kilka słów na temat działania KPH, i jak to wygląda w Murowanej Goślinie. W razie chęci zaangażowania się w działanie KPH, a niemożności uczestniczenia w naszym spotkaniu, prosimy o kontakt mailowy z odpowiednią drużynową/drużynowym drużyn (5 PŻDH – weronika.stawinska@zhr.pl , 15 PDH – druzynowy@ingonyama.pl)