Szycie mundurów harcerskich

Po rozmowach z firmą możemy przejść do właściwego zamówienia mundurów. Proces opóźnił się przez zmianę regulaminu i struktury munduru dla całego ZHR. Do 18.05 prosimy osoby zainteresowane o wybranie jednej z dwóch opcji:

1 Bluza mundurowa + krótkie spodenki 155 zł

2. Bluza mundurowa + krótkie spodenki + długie spodnie 260 zł

Krótki opis produktów: "Organizacja Harcerzy wprowadza nową kolekcję mundurową, która przez kilkanaście miesięcy była wypracowywana przez GKH-y i konsultowana na różnych poziomach w Organizacji. Mundury szyje firma "Hero Collection" z Poznania, a o wysokiej jakości wyrobu świadczy gwarancja udzielona przez producenta oraz wszywka z logiem Organizacji Harcerzy ZHR. Obecnie trwają prace nad określeniem "rozmiarówki" mundurów, stąd do 1 września 2014 r. każde zamówienie będzie szyte indywidualnie na miarę. Prosimy zatem o wyrozumiałość, że dostarczenie zakupionego munduru zostanie zrealizowane w przeciągu około 30 dni."

Następnie postępując według instrukcji zamieszczonej na tym video LINK pobrać wymiary syna : wzrost, wielkość kołnierzyka, obwód klatki piersiowej, długość zewnętrzna rękawa, obwód w talii, obwód w pasie; a następnie wysłać je na adres e-mail jakub.sobieski@ingonyama.pl wraz z imieniem i nazwiskiem oraz na który zestaw się Państwo zdecydują. Kolejnym krokiem będzie dokonie wpłaty na konto drużyny (dostępne pod linkiem Konto bankowe drużyny) z tytułem wpłaty "Składka programowa na zakup mundurów – imię i nazwisko", w imię i nazwisko proszę podać imię i nazwisko dziecka.

W razie pytań proszę o kontakt pod wyżej wymienionym mailem.