Bunkry, las i UAZ

Sekcja motoryzacyjna po zakończeniu napraw przeszła do kolejnego etapu pracy z UAZem, którym jest oczywiście jazda w terenie. Dlatego też wybraliśmy się w poniedziałek skromnym gronem do odkrytej przez nas niedawno podczas rajdu Agoge strefy powojskowej, gdzie postanowiliśmy przypomnieć naszemu auto co to znaczy terenowa jazda. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że nigdzie nie radzi sobie tak dobrze jak na piaszczystych drogach wśród leśnych ostępów. Po prostu czuć że do tego został stworzony.

Przy tej okazji zwiedziliśmy też teren, który ma w sobie niesamowity klimat, szczególnie tą jesienną porą. Widok opuszczonych budynków, skryte w lesie bunkry i nasz wóz świetnie komponujący się z tymi widokami tworzą atmosferę której nie da się opisać.

Było to pierwsze oficjalne spotkanie w terenie, ale nie ostatnie tego sezonu. Osoby zainteresowane mogą obejrzeć zdjęcia na galerii naszego kierowcy, do której link znajduje się w odpowiednim temacie na forum. A tych którzy już czują zew przygody zapraszamy na kolejne spotkania, o których można się dowiedzieć na naszym forum lub u kierownika sekcji.