List do Drużyn Puszczańskich

Oto list, który przesyła Naczelnik do wszystkich Drużyn Puszczańskich. Coraz więcej wiemy o turnieju, a jeszcze więcej moemy dowiedzieć się ze strony http://www.tdp.zhr.pl/2010.

 

Turniej Drużyn Puszczańskich

 Wielkopolska 2010

Poznań, 1 września 2010.

List do drużynowych i harcerzy drużyn skategoryzowanych jako Drużyny Puszczańskie.

Druhowie!

Wraz z wydanym przez Naczelnika Organizacji Harcerzy ZHR rozkazem specjalnym, w którym nadane zostały Waszym drużynom najwyższe Kategorie, jakie mogą otrzymać drużyny harcerzy w naszej Organizacji, rozpoczynamy przygotowania do Turnieju, który wyłoni najlepszą drużynę harcerzy ZHR A.D. 2010!

Tym razem najlepsze drużyny naszej Organizacji zaprosiliśmy do Wielkopolski, a konkretnie do jej serca – miasta z którego wywodzi się aktualna Drużyna Rzeczypospolitej – 15 Poznańska Drużyna Harcerzy „Igonyama” im. Romualda Traugutta. To właśnie w okolicach stolicy Wielkopolski w dniach 1 – 3 października będziecie mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, zgraniem i harcerską postawą. W trwającym trzy dni Turnieju przyjdzie Wam radzić sobie z rozmaitymi trudnościami i zadaniami, które będą miały na celu sprawdzenie poziomu wyrobienia harcerskiego Waszych drużyn.

Nie chcąc zabierać Wam czasu, który od teraz nieubłaganie zbliża Was z każdą godziną do spotkania w Poznaniu, zapraszamy do odwiedzenia strony Turniejowej, którą znajdziecie pod adresem: http://www.tdp.zhr.pl/2010
Wraz z Komendantem Turnieju i Naczelnikiem Harcerzy życzę Wam owocnych przygotowań, oraz przeżycia świetnej przygody. Niech zwyciężą najlepsi!

Do zobaczenia!
Czuwaj!

Podpisali:
Naczelnik Harcerzy
hm. Radosław Podogrocki

Kierownik Wydziału Harcerzy
Głównej Kwatery Harcerzy ZHR
phm. Sebastian Grochala

Komendant Turnieju Drużyn Puszczańskich
Wielkopolska 2010
phm. Szymon Fiedler