Służba sobotnia i niedzielna w Poznaniu

Jako, że zastępowi mogą nie zdążyć z przekazaniem Wam tej informacji, a zostało bardzo mało czasu, zgłaszajcie  błyskawicznie gotowość uczestnictwa bezpośrednio do mnie na mejla (tomek@cerenek.pl). Pogoda prawdopodobnie lepsza nie będzie, toteż zakładamy długie, zielone spodnie. W sobotę spotkajmy się o 9.15 na Górczynie. Na placu będziemy prawdopodobnie do godziny 15.00.

Informacje przekazane przez kom. chorągwi:

Podczas uroczystości żałobnych 17 kwietnia, oraz podcza pogrzebu pary prezydenckiej śp. Marii i Lecha Kaczyńskich – dzień później, na placu A. Mickiewicza wystawione zostaną telebimy i tam zbierze się największa liczba osób, chcących wziąć w ten sposób w tych ceremoniach udział. W związku z powyższym zostaliśmy poproszeni o nasza pomoc.

Ogłaszam zatem pełną mobilizację do służby. Od razu zapowiadam, że może nie być łatwo, ponieważ zdecydowana większość funkcjonariuszy policji i innych służb już wyjeżdża do Krakowa i Warszawy. W Poznaniu zostanie ich tylko garstka – jak zapowiedziano na spotkaniu logistycznym.

Wszystkich proszę o stawienie się w dnia 17 kwietnia o godzinie 9.00 przy głównym wejściem do Akademii Muzycznej (na przeciwko auli UAM) – tam będzie nasz sztab.

hm. Sławomir Kużaj HR