Mundury

Wiadomość od Filipa:

Mamy zamiar, jako nasza drużyna, zorganizować zakup szytych na miarę mundurów w zaufanej firmie Hero Collection. Zamawiane przez nas mundury są szyte z dobrej jakości materiału (nie płowieje i nie gniecie się) według wzoru i barw przedwojennych przechowywanych w 17 PDH. Cały zestaw (bluza i krótkie spodenki) szyty 3 lata temu pod kierunkiem phm. Krzysztofa Lisa HR kosztował 100 zł (bez VATu), aczkolwiek nie jesteśmy pewni, gdyż ostatni raz zamawialiśmy tam 2-3 lata temu i ceny mogły ulec zmianie. Dla porównania bluza i spodenki w WGLu kosztują 115 (cena z VAT). Jeżeli Twój stary mundur jest już dla Ciebie za mały, to jest to dobra okazja, by się zaopatrzyć w nowy!

W tych mundurach chodzą min.: hm. Marcin Wrzos HR, phm. Szymon Fiedler HR, phm. Krzysztof Lis HR, pwd. Tomasz Ceranek HR, pwd. Jakub Rozmiarek HO, pwd. Jan Niedziałkowski HO, czy pwd. Piotr Urbański HO.

Zgłoszenia przesyłajcie do dh. Filipa Walkowiaka (filip@mail.tdm.com.pl) do 07 lutego 2010 r. Po stworzeniu listy, wynegocjowaniu ceny, będzie poproszeni o przesłanie wymiarów do uszycia munduru oraz wpłacenia 50% przedpłaty do 15 lutego 2010 r. Przedpłata w wyniku rezygnacji ulegnie przepadkowi.