Poczet Sztandarowy

Jakub prosił żebym to wrzucił na stronę. Oczywiście w pełni popieram!

Chciałbyś reprezentować naszą drużynę na ważnych uroczystościach państwowych? Być wizytówką naszej drużyny? Zdobyć z łatwością mistrza musztry? Dołącz do Pocztu Sztandarowego naszej drużyny! Prestiż, perfekcja w musztrze, obecność na dużych imprezach i wiele innych! Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 listopada , a pierwsze spotkanie odbędzie się tydzień później – w sobotę wieczorem. Osoby które będą się dobrze wywiązywać ze służby w poczcie, mogą liczyć na wsparcie mundurowe (np. najładniejsze pałatki, paski oficerskie etc). Przewidywane są też dodatkowe punkty dla zastępów, z których osoby będą służyć w poczcie.
Odbędzie się także konkurs na kierownika obsługi bębna dużego – czyli na bębniarza. Przy zgłoszeniu dopisz, jeżeli chcesz być bębniarzem.